CZWARTA CHOrzowska ROwerowa GRA MIejska (Ch0R0GraMi) odbędzie się 17.06.2023 jak zwykle w ramach Pikniku Stulecia w Ogrodach Słowaka. W grze udział mogą wziąć 2-3 osobowe drużyny wyposażone w rowery oraz telefon z aparatem i internetem. Zadanie polega na odnalezieniu w określonym czasie wyznaczonych przez Organizatora charakterystycznych punktów na terenie miasta. Wszelkie aktualności na stronie Facebook - Chorogrami.

Chorogrami

Kolejność odwiedzanych punktów jest dowolna. Zdjęcia będą natychmiast przesyłane na serwer organizatora za pomocą specjalnej aplikacji, dzięki czemu aktualne wyniki zabawy będą dostępne na bieżąco. Zachęcamy do rejestracji drużyn - wymagane jest tylko podanie nazwy drużyny i maila kontaktowego: REJESTRACJA DRUŻYNY

Podstawowym wyzwaniem dla uczestników jest zlokalizowanie miejsc pokazanych na zdjęciach. Do ich znalezienia nie będzie konieczne przejechanie długiej trasy, gra nie jest więc przeznaczona tylko dla rowerzystów-sportowców. Zachęcamy do startu całe rodziny, na zachętę oprócz kategorii OPEN proponujemy kategorie: JUNIOR (przynajmniej jeden członek drużyny urodzony po 1.1.2013) oraz SENIOR (przynajmniej jeden członek drużyny urodzony przed 31.12.1963).

W zeszłych latach prawie wszystkie drużyny zdołały odwiedzić wszystkie punkty w zadanym czasie. Jak będzie w tym roku?

A tak to wyglądało w poprzednich latach:

Ch0r0GraMi   Informacje | Regulamin | Rejestracja |
(C)2018 Paweł Kasprowski