Nie udało się zorganizować ChoRoGraMi w czerwcu 2020 (ale może uda się we wrześniu!). Jednak zapraszamy stronę Facebook - Chorogrami. Pojawiają się na niej kolejne zadania.

Druga CHOrzowska ROwerowa GRA MIejska (Ch0R0GraMi) odbyła się 9.06.2019 w ramach IV Pikniku w Ogrodach Słowaka. W grze udział wzięło ponad 50 rowerzystów. Zadanie polegało na odnalezieniu w określonym czasie dwunastu wyznaczonych przez Organizatora charakterystycznych punktów na terenie miasta i zrobieniu sobie zdjęcia na ich tle. Kolejność odwiedzanych punktów była dowolna. Zdjęcia były natychmiast przesyłane na serwer organizatora za pomocą specjalnej aplikacji, dzięki czemu aktualne wyniki zabawy były dostępne na bieżąco.

Bardzo cieszy nas, że w grze wzieli udział gracze w różnym wieku (najmłodszy uczestnik zabawy miał 7 lat a najstarszy 69). Każda drużyna otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrody. Przyznano też nagrody w kategoriach OPEN, SENIOR i JUNIOR.

Przebieg gry oraz zdjęcia przesłane przez uczestników można zobaczyć na stronie z wynikami. Prawie wszystkie drużyny zdołały odwiedzić wszystkie punkty w zadanym czasie. Różnice czasowe na mecie były niewielkie.

Nagrody w zawodach ufundowali: Urząd Miasta w Chorzowie, Gazeta Wyborcza oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie. Dziękujemy szczególnie Pani Małgorzacie Kern (skarbnik UM w Chorzowie), Pani Agnieszce Placek (kierownik Wydziału Promocji Gazety Wyborczej) oraz Paniom Małgorzacie Grabiańskiej-Kosior i Alicji Kwiecień (dyrektorkom MDK). Podziękowania także dla Pana Grzegorza Polczyka (Stomatologia Polczyk) za ufundowanie głównej nagrody oraz dla Pana Piotra Kuźniackiego (GAMBIT) za pomoc w laminowaniu materiałów.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego zawody:

Wszystkich, którzy dobrze się bawili podczas tegorocznej gry i wszystkich, którym tym razem nie udało się przybyć, zapraszamy w przyszłym roku!

Chorogrami

Ch0r0GraMi   Informacje | Regulamin | Wyniki wg obiektów | Wyniki wg czasów
(C)2018 Paweł Kasprowski